Lekce klavíru pro děti od 3 let

Lekce klavíru pro děti od 3 let :: Nabízím hodiny klavíru dětem od tří let (kombinace Suzukiho metody s klasickou). 12 let praxe. Studovala jsem klavír a skladbu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, nyní pokračuji ve studiu na konzervatoři Jaroslava Ježka. Sama jsem začala hrát a komponovat ve třech letech. Díky tomuto způsobu učení se dítě dlouho obejde bez not, což může být nemalou výhodou pro děti trpící dysleksií a dysgrafií. Veliké pokroky jsem zaznamenala taktéž u dětí přecitlivělých a hyperaktivních.

Nabízím hodiny klavíru dětem od tří let (kombinace Suzukiho metody s klasickou). 12 let praxe. Studovala jsem klavír a skladbu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, nyní pokračuji ve studiu na konzervatoři Jaroslava Ježka. Sama jsem začala hrát a komponovat ve třech letech. Díky tomuto způsobu učení se dítě dlouho obejde bez not, což může být nemalou výhodou pro děti trpící dysleksií a dysgrafií. Veliké pokroky jsem zaznamenala taktéž u dětí přecitlivělých a hyperaktivních.

Cena: 300
Jméno:   Gabriela Hrubišová
Telefon: 776790518
Region:  Praha
E-mail:   hrubisovag@seznam.cz

Upozornění:
Žádné platby předem!
Požadavek na platbu předem bývá většinou pokusem o podvod, obzvlášť u převodu do zahraničí. Proto nikdy neposílejte peníze předem!

Heslo: