Loučeň - Studce, okr. Nymburk, cihlový RD 4+1 s velkou zahradou

Loučeň - Studce, okr. Nymburk, cihlový RD 4+1 s velkou zahradou :: RD/CHALUPA V REKREAČNÍ OBLASTI cca 60 km od PRAHY !!! Prodám cihlový rodinný dům/chalupu 4+1 (+ 3 další místnosti, které se užívají jako skladovací prostory a dílna) s velkou zahradou cca 1.800 m2. Dům se nachází ve velmi malebném prostředí a byl v poslední době využíván spíše jako rekreační objekt. V současnosti je dům neobýván, ale vzhledem k tomu, že je neustále udržován, je ve velmi dobrém technickém stavu. Objekt je částečně podsklepen, v domě je zavedena elektřina 220/380 V a zdrojem vody je vlastní studna. Obec Loučeň - Studce se nachází ve velmi vyhledávané rekreačně - turistické oblasti. V dosahu je přírodní koupaliště vzdálené cca 200 m od domu. Vzdálenost od okresního města Nymburk je cca 13 km, od Prahy pak 50 km. Výhodou je velice výhodné umístění domu i pozemku.

RD/CHALUPA V REKREAČNÍ OBLASTI cca 60 km od PRAHY !!! Prodám cihlový rodinný dům/chalupu 4+1 (+ 3 další místnosti, které se užívají jako skladovací prostory a dílna) s velkou zahradou cca 1.800 m2. Dům se nachází ve velmi malebném prostředí a byl v poslední době využíván spíše jako rekreační objekt. V současnosti je dům neobýván, ale vzhledem k tomu, že je neustále udržován, je ve velmi dobrém technickém stavu. Objekt je částečně podsklepen, v domě je zavedena elektřina 220/380 V a zdrojem vody je vlastní studna. Obec Loučeň - Studce se nachází ve velmi vyhledávané rekreačně - turistické oblasti. V dosahu je přírodní koupaliště vzdálené cca 200 m od domu. Vzdálenost od okresního města Nymburk je cca 13 km, od Prahy pak 50 km. Výhodou je velice výhodné umístění domu i pozemku.

Cena: 1350000
Jméno:   Petr Folprecht;
Telefon: 736249075
Region:  Nymburk
E-mail:   folis@email.cz

Upozornění:
Žádné platby předem!
Požadavek na platbu předem bývá většinou pokusem o podvod, obzvlášť u převodu do zahraničí. Proto nikdy neposílejte peníze předem!

Heslo:Kategorie