Prodej chaty Žerotín

Prodej chaty Žerotín  :: Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovanou chatu v Žerotíně, okr. Louny. Chata je zděná s novu střechou o ploše 31 m2. V chatě je kuchyň, obývací pokoj spojený s ložnicí a koupelna s WC a sprchovým koutem. Využívá se voda ze společné studny - zásobník na vodu. Pitná voda je čerpána ze studny ve vzdálenosti od chaty cca 100 m., voda je čistá, kojenecká. Jsou zde připraveny rozvody vody a odpady. V chatě je nová koupelna, krb. Je prodávána včetně zařízení. Elektřina zavedena. K chatě patří pozemek o rozloze 200 m2, dá se využít i část lesa – dlouhodobý bezúplatný pronájem. Venkovní posezení na terase. K chatě paří velký dřevník. Okolí chaty je klidné, příjemné - lesy, rybník.<br />
<br />
<br />

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovanou chatu v Žerotíně, okr. Louny. Chata je zděná s novu střechou o ploše 31 m2. V chatě je kuchyň, obývací pokoj spojený s ložnicí a koupelna s WC a sprchovým koutem. Využívá se voda ze společné studny - zásobník na vodu. Pitná voda je čerpána ze studny ve vzdálenosti od chaty cca 100 m., voda je čistá, kojenecká. Jsou zde připraveny rozvody vody a odpady. V chatě je nová koupelna, krb. Je prodávána včetně zařízení. Elektřina zavedena. K chatě patří pozemek o rozloze 200 m2, dá se využít i část lesa – dlouhodobý bezúplatný pronájem. Venkovní posezení na terase. K chatě paří velký dřevník. Okolí chaty je klidné, příjemné - lesy, rybník.


Cena: 1 050 000
Jméno:   Lenka Jandová
Telefon: 723962391
Region:  Louny
E-mail:   rk-jandova@email.cz

Upozornění:
Žádné platby předem!
Požadavek na platbu předem bývá většinou pokusem o podvod, obzvlášť u převodu do zahraničí. Proto nikdy neposílejte peníze předem!

Heslo:Kategorie