dům k podnikání a bydlení

dům k podnikání a bydlení :: Dům k podnikání a bydlení<br />
Prodej rozestavěného domu, 220 m2 zastavěné plochy v ulici Jana Roháče 386, ve vilové zástavbě RD v intravilánu města Mladá Boleslav, psč 29301 v osobním vlastnictví, celková rozloha je 220m2, užitná plocha 800m2 (i nebytové prostory v přízemí).  Dům je nově podsklepen z 60% podlahové plochy, stojí na hranicích pozemku. Celá stavba je nově vodorovně izolována proti vlhkosti, v přízemí je počítáno s parkováním až čtyř aut a uzamykatelná garáž pro jedno auto. Vjezd v přízemí přes chodník ze silnice. Nádherné místo, jak pro bydlení, tak pro podnikatelské, komerční účely. Připojení na kanalizaci, elektriku, vodu a plyn. <br />
<br />
House for business and housing<br />
Sales of the unfinished house, 220 m2 of built area in the Street Jana Rohace 386, in the residential estate house in the urban city of Mlada Boleslav, zip code 29301 in personal property, total area is 220 square meters, floor area 800 square meters (including non-residential spaces on the ground). The house is newly basement of 60% of floor space, stands on land borders. The entire building is newly horizontally insulated against moisture, the ground is calculated with parking for up to four cars and a lockable garage for one car. Entrance on the ground across the sidewalk from the road. Beautiful place, both for housing and for business and commercial purposes. Connection to sewerage, electricity, water and gas.<br />

Dům k podnikání a bydlení
Prodej rozestavěného domu, 220 m2 zastavěné plochy v ulici Jana Roháče 386, ve vilové zástavbě RD v intravilánu města Mladá Boleslav, psč 29301 v osobním vlastnictví, celková rozloha je 220m2, užitná plocha 800m2 (i nebytové prostory v přízemí). Dům je nově podsklepen z 60% podlahové plochy, stojí na hranicích pozemku. Celá stavba je nově vodorovně izolována proti vlhkosti, v přízemí je počítáno s parkováním až čtyř aut a uzamykatelná garáž pro jedno auto. Vjezd v přízemí přes chodník ze silnice. Nádherné místo, jak pro bydlení, tak pro podnikatelské, komerční účely. Připojení na kanalizaci, elektriku, vodu a plyn.

House for business and housing
Sales of the unfinished house, 220 m2 of built area in the Street Jana Rohace 386, in the residential estate house in the urban city of Mlada Boleslav, zip code 29301 in personal property, total area is 220 square meters, floor area 800 square meters (including non-residential spaces on the ground). The house is newly basement of 60% of floor space, stands on land borders. The entire building is newly horizontally insulated against moisture, the ground is calculated with parking for up to four cars and a lockable garage for one car. Entrance on the ground across the sidewalk from the road. Beautiful place, both for housing and for business and commercial purposes. Connection to sewerage, electricity, water and gas.

Cena: 2900000
Jméno:   luborch
Telefon: 603168964
Region:  Mladá Boleslav
E-mail:   luborch@seznam.cz

Upozornění:
Žádné platby předem!
Požadavek na platbu předem bývá většinou pokusem o podvod, obzvlášť u převodu do zahraničí. Proto nikdy neposílejte peníze předem!

Heslo:Kategorie