Prodám zahradu v Litvínově u Koldůmu

Prodám zahradu v Litvínově u Koldůmu :: Prodám zahradu v osobním vlastnictví se zahradním domkem u koupaliště Koldům v Litvínově. Rovinatá zahrada o výměře 430 m2, zastavěná plocha 27 m2. Na zastavěné ploše je postaven zahradní domek, který je také zapsán na Katastrálním úřadě. Domek je částečně podsklepen, obytná místnost, prosklená veranda. Užitková voda je zavedena, skleník, ovocné stromy, pískoviště, domeček pro děti, houpačka, kůlny. Slunné a klidné místo. Příjezdová cesta až k zahrádce. Možnost parkování u pozemku. Celá zahrada je oplocena.

Prodám zahradu v osobním vlastnictví se zahradním domkem u koupaliště Koldům v Litvínově. Rovinatá zahrada o výměře 430 m2, zastavěná plocha 27 m2. Na zastavěné ploše je postaven zahradní domek, který je také zapsán na Katastrálním úřadě. Domek je částečně podsklepen, obytná místnost, prosklená veranda. Užitková voda je zavedena, skleník, ovocné stromy, pískoviště, domeček pro děti, houpačka, kůlny. Slunné a klidné místo. Příjezdová cesta až k zahrádce. Možnost parkování u pozemku. Celá zahrada je oplocena.

Cena: 189000
Jméno:   Pavel
Telefon: 603764807
Region:  Most
E-mail:   z.petras@seznam.cz

Upozornění:
Žádné platby předem!
Požadavek na platbu předem bývá většinou pokusem o podvod, obzvlášť u převodu do zahraničí. Proto nikdy neposílejte peníze předem!

Heslo:Kategorie