Nové matrace na míru, jakýkoliv rozměr a tvar. Do čtyř dnů. - Celá ČR

Nové matrace na míru, jakýkoliv rozměr a tvar. Do čtyř dnů. - Celá ČR :: Matrace. Nové. pěnové, pružinové, taštičkové, s kokosem, s pamětí, s línou pěnou, s rámem, s profilem, antidekubitní, do nemocnic, hotelu, penzionu, ubytovny. Dodáme Vám matrace o tomto víkendu. Jakýkoliv rozměr a tvar. Často jezdíte autem a chcete spát v autě? Zašlete nám rozměry. Matrace pěnová 190 x 75 x 5 = 416Kč, bez potahové látky, pro osobu do 80kg. Více na našich stránkách http://www.aaanabytek.cz .

Matrace. Nové. pěnové, pružinové, taštičkové, s kokosem, s pamětí, s línou pěnou, s rámem, s profilem, antidekubitní, do nemocnic, hotelu, penzionu, ubytovny. Dodáme Vám matrace o tomto víkendu. Jakýkoliv rozměr a tvar. Často jezdíte autem a chcete spát v autě? Zašlete nám rozměry. Matrace pěnová 190 x 75 x 5 = 416Kč, bez potahové látky, pro osobu do 80kg. Více na našich stránkách http://www.aaanabytek.cz .

Cena: 416
Jméno:   http://www.aaanabytek.cz
Telefon: +420777656160
Region:  Praha
E-mail:   info@aaanabytek.cz

Upozornění:
Žádné platby předem!
Požadavek na platbu předem bývá většinou pokusem o podvod, obzvlášť u převodu do zahraničí. Proto nikdy neposílejte peníze předem!

Heslo: